History® oraz Crime+Investigation® Polsat (CI Polsat) zmiana parametrów technicznych nadawania kanałów

Warszawa, dnia 24 kwietnia 2018 r.

Dot.: Zawiadomienia o zmianie parametrów technicznych nadawania kanałów History® oraz Crime+Investigation® Polsat (CI Polsat)
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do umowy dystrybucyjnej zawartej przez A+E Networks UK z Państwa firmą, uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2018 r. ulegnie zmianie sposób dostarczania kanałów tematycznych History® i CI Polsat® na terenie Polski. Z tym dniem oba kanały zaprzestaną być nadawane w rozdzielczości SD.

W związku z powyższym konieczne będzie dostosowanie parametrów technicznych rozprowadzania kanałów w Państwa sieci kablowej do nowych warunków dosyłania sygnału.

W celu ułatwienia Państwu przeprowadzenia tej operacji, History® i CI Polsat® będą dostępne dla Państwa w obu rozdzielczościach przed dniem 1 lipca 2018 r. Dokładne terminy oraz specyfikacje techniczne niezbędne do odbioru kanałów w wersji HD przekażemy Państwu w późniejszym terminie.

W razie pytań związanych z kwestiami technicznymi pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt z firmą Kabelkom ( 033-498-00-02; e-mail: https://www.kabelkom.pl/wp/index.php/email/ ) lub Działem Dystrybucji A+E Networks:

Ana Savic, Distribution Manager, e-mail: ana.savic@aetn.co.uk
Karol Bek, Senior Commercial Director, e-mail: karol.bek@aetn.co.uk

Z poważaniem,

A+E Networks

Karol Bek
Senior Commercial Director